SENTINUS

Sentinus

Çim Işıklandırma

ÜRÜN İSMİ : Sentinus Çim Işıklandırma

Sentinus ürünümüz bahçe aydınlatmaları için uygun bollard aydınlatmalarıdır. Bahçe aydınlatmaları için LED sistemlerini kullanıyoruz ve kullanılması için öneride bulunmaktayız.

Bahçe aydınlatmaları için güneş enerjili bahçe aydınlatma sistemleri düşünebilirsiniz. Web sitemizde güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri bulunmamaktadır. info@kelvinaydinlatma.com.tr adresinden güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahçe aydınlatma direkleri ile estetik ve şık dış mekân aydınlatma yapabilirsiniz. Sol kısımda bulunan endirekt aydınlatma direkleri ve modern aydınlatma direkleri kategorilerinde bulunan aydınlatma direklerimizi bahçe aydınlatma direkleri olarak kullanabilirsiniz.

Ağaç aydınlatma için sol kısımda bulunan harici aydınlatma armatürleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu kategorimizde bulunan projektörler ve Wallwasher ürünlerimiz ile ağaç aydınlatma yapılabilir.

Bahçe aydınlatma aplikleri için projektör ve Wallwasher ürünlerimiz kullanılabildiği gibi aplik modellerimizde kullanılabilir. Bahçe aydınlatma aplikleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Set üstü bahçe aydınlatma ürünlerimiz sol kısımda ki harici aydınlatma armatürleri kategorimizde bulunmaktadır. Set üstü bahçe aydınlatma aplikleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dış mekân aydınlatma için bahçe aydınlatmaları, güneş enerjili bahçe aydınlatma, bahçe aydınlatma direkleri, ağaç aydınlatma, bahçe aydınlatma aplikleri ve set üstü bahçe aydınlatma ile ilgili ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

  • LED ışık kaynağı: 2x10W
  • Korozyona dayanıklı alüminyum gövde
  • Elektrostatik toz boya IP65, IK08